Fiorentina ponizila Romu, Džeko imao 'žutu minutu' pa pljunuo suca?

Roma je ovim rezultatom izjednačila najteži poraz u povijesti kluba
30. siječnja 2019. u 22:16 3 komentara 1405 prikaza
Edin Džeko
Pogledajte galeriju 1/2

Nogometaši Fiorentine izborili su plasman u polufinale talijanskog Kupa nakon što su u Firenzi pobijedili Romu sa 7:1.

Ivan Perišić Pao u nemilost Pogledajte što navijači Intera pišu Perišiću, neke su poruke zastrašujuće

Viole su već nakon 18 minuta vodile sa 2:0 golovima Federica Chiese (7., 18.). Aleksandar Kolarov je smanjio u 28. minuti, međutim Fiorentina je uzvratila s dva nova gola, a strijelci su bili Luis Muriel (33.) i Marco Benassi (66.).

Sve Romine nade u mogući preokret nestale su u 72. minuti kada je Edin Džeko isključen zbog prigovora. Samo dvije minute nakon što je BiH napadač pocrvenio, Chiesa je zabio i svoj treći gol na utakmici za velikih 5:1.

Robert Prosinečki ZDRAVSTVENI PROBLEMI Loše vijesti: Robert Prosinečki mora na treću operaciju

Fantastičnu predstavu Fiorentine nastavio je Giovanni Simeone postigavši u 80. minuti šesti gol za domaći sastav, a u posljednjim trenucima susreta i sedmi pogodak. Roma je ovim rezultatom izjednačila najteži poraz u povijesti kluba. Identičnim rezultatom izgubila je i od Juventusa 1932.

Marko Pjaca nije nastupio za Fiorentinu, baš kao niti Ante Ćorić za Romu.

Niko Kovač NE VOLE SE Prekipjelo mu! Zbog Nike Kovača odlučio se na prekid suradnje

Fiorentina će u polufinalu igrati protiv pobjednika večerašnjeg susreta između Atalante i Juventusa.

Džeko isključen zbog navodnog pljuvanja suca?

Edin Džeko ušao je u igru protiv Fiorentine u 46. minuti, ali čini se kako ga je visoko vodstvo Fiorentine demotiviralo.

Nakon samo 26 minuta u igri, kod vodstva 4-1 za Fiorentinu, sudac Gianluca Manganiello ušao je u raspravu s bosanskohercegovačkim napadačem, a 'bosanski dijamant' je navodno pljunuo suca kojem je to bilo dovoljno da ga isključi.

Edin Džeko | Autor : Screenshot/Twitter/BenchWarmers ‏ Foto: Screenshot/Twitter/BenchWarmers ‏

Nastavio se kapetan BiH ljutiti i nakon što je zaradio isključenje, a potom se porječkao i s krilom firentinskog kluba Federicom Chiesom. Na kraju je ipak prijevremeno otišao pod tuš.