Filip Hrgović ponovio uspjeh Mate Parlova i osvojio europsko zlato!

Hrgović je sve tri runde dobio jednoglasnom odlukom sudaca (10:9).
15. kolovoza 2015. u 20:20 46 komentara 11003 prikaza
Filip Hrgović
Pogledajte galeriju 1/2

Nakon 42 godine hrvatski boks ima prvaka Europe u amaterskom boksu. Dominiravši svojom superiornom tehnikom protiv Nijemca Floriana Schulza, hrvatski superteškaš Filip Hrgović postao je europski prvak (jednoglasnom odlukom sudaca, tri puta 30:27).

To je naše prvo zlato od osamostaljenja, a jedini koji je to uspio prije njega bio je legendarni Mate Parlov koji je naslov osvajao dva puta 1971. u Madridu i 1973. godine u Beogradu.

Hrgović je zasluženo slavio u finalu jer je bio dominantniji borac, a njegov protivnik, koji je veliko iznenađenje ovog turnira, nije mu zadao niti jedan ozbiljniji udarac.

Podsjetimo da je još jučer i Hrvoje Sep postigao veliki uspjeh i osvojio brončanu medalju u poluteškoj kategoriji.

>>Dinamo se prvi javio: Čestitke Hrgoviću na veličanstvenom uspjehu!

>>Pijetraj: Da su me pustili na miru, već bismo imali medalje i sa OI

ogorčena glumica
Marijana Mikulić: Moj sin ne govori, ne gleda u oči i ne odaziva se na svoje ime, a terapija počinje tek za 6- 9 mjeseci
TIDAL
Glazba i zabava
Jeste li ikada čuli za TIDAL? Istražili smo sve što morate o njemu znati
  • Avatar zvone1984
    zvone1984:

BRAVO MAJSTORE SVAKA ČAST :). Dok su se ljudi išćuđavali da nije bilo u prijenosu dodjele medalja sa vaterpolo prvenstva, ja sam u još većem čudu što Filip nije bio u prijenosu nacionalne televizije, a stvarno je dečko to zaslužio