Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 210
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BORBA TEŠKAŠA
Povratak na članak

Filip Hrgović opet je u nezavidnoj situaciji nakon što je dogovoren meč Fury – Usik

Pitanje na koje hrvatski poklonici boksa sada traže odgovor zacijelo je ono o tome što sve ovo znači za Filipa Hrgovića, službenog izazivača prvaka po IBF organizaciji Oleksandra Usika.

Komentari 5

T2
Tomo_20
13:40 01.10.2023.

Jos bolje za hrgu jedan ce uzeti sve pojaseve i onda je hrga na redu sve od jednom uzeti!!

VL
Avatar loka
loka
16:13 02.10.2023.

Šteta za Hrgu sramota za boks...

VL
CR
crocro
09:10 01.10.2023.

Da li je ta boksačka organizaija neka lakrdija bez pravila. Ako se ne drže pravila onda je ta organizacija nevjerodostojna. Tako neki boksač koji je stekao razinu prvoga izazivača može čekati na borbu za titulu i 2 godine a ovaj koji je dužan boksati protiv prvoga izazivača, neće prihvatiti meč već će boksati s nekim sasvim trećim izazivačem. Dakle, nema nužnog i obvezatnog redosljeda. Tako se dopušta da nekim borcima uskraćuju uspješnu karijeru držeći ih u zapećku a nekima dopuštaju napredak. Konkretno, Hrgovića su trebali ubaciti između ove dvojice bahatih da jednoga od njih spousti na zemlju a nakon toga i drugoga. A do ovoga je došlo samo iz razloga što se i Furyu i Usiku tresu gaće od pomisli na Hrgovića a kamoli da s njim izađu u ring. Zato svi zaobilaze Hrgovića. I zato je boksačka organizacija nevjerodostojna.

VL
KU
Kujttim
09:35 02.10.2023.

Hrga je svoje najbolje godine prove čekajući. Onu borbu protiv kineza nije najbolje iskoristio i postao je nezanimljiv.

VL
Avatar Baja Kalifornija
Baja Kalifornija
09:02 01.10.2023.

Grga bi ih pijan rastavio obojicu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.