Evo zašto je Čile uspio držati Brazil u šaci, a mi nismo bili ni blizu
Hrabrom i otvorenom igrom prijetili su domaćinu i samo nesretnim slučajem nisu šokirao karioke više nego Ghiggia 1950.
Komentari 6
Kak nismo igrali dobro protiv Brazila!!!???Kaže Kovač da smo igrali odlično.
Kako ces ista uspjeti kad srednji red konstantno vraca loptu natrag.To ja zovem alibi igrom i igrom bez ideja.
Jel se mi mozemo usporedivati sa Čileom? Brozovic,Jelavic,Kovacic,Rebic,Pletikosa,Sammir... Budite bar malo realni.
Gluposti statisticke.pokusavamo igrati 4-2-3-1, a nemamo giggsa i balea na krilima, isto je i sa 4-4-2.ako ti mandzukic igra u napadu sam moras igrat na nabacivanja ili sutirat izvana, on sam odbranu nece izvrtit.sa ovim igracima mozemo igrat 4-1-2-1-2 ilii 4-3-3. inace ce uvijek Bit isto, muku mucimo da zabijemo.zasto smo ispali?pa zabili smo samo kamerunu sa igracem manje i mexicu Koji je vec slavio. Brazil si je sam zabio.nemozes Bit trener Po semi, nego se moras prilagodit igracima.usput 4-2-3-1 je kontra nogomet, a to se ne igra sa tehnickim igracima, vec sprinterima.usput nogomet je najprecijenjeniji sport. Covijek hoda brzinom 4-6 km- sat. Nasi su prosjecno pretrcali 9 km protiv brasila u 90 min.( Falcao - boks treninzi, ibra Kick box) treba im trener eksplozivnosti, ako ne trce puno da Bar trce brzo i da su Jaki u duelu, sutirat ce bolje... Pogledas igrace alzira, pa se pitas zasto nasi nisu ponieli Koji misic na svjetsko.
Kovač je jedan od najboljih igrača hrvatske reprezentacije, legenda, potencijalno dobar trener ali da je zajebo taktiku i sastav zajebo je....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Držali ih u šaci jer je sudac poništio čisti gol Brazilu (Hulku), a protiv nas im poklonio gol.