Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
GRAFIČKI PRIKAZ
Povratak na članak

Evo zašto je Čile uspio držati Brazil u šaci, a mi nismo bili ni blizu

Hrabrom i otvorenom igrom prijetili su domaćinu i samo nesretnim slučajem nisu šokirao karioke više nego Ghiggia 1950.

Komentari 6

QQ
qqriqrac
17:50 29.06.2014.

Držali ih u šaci jer je sudac poništio čisti gol Brazilu (Hulku), a protiv nas im poklonio gol.

VL
PO
Popokatepetl
18:57 29.06.2014.

Kak nismo igrali dobro protiv Brazila!!!???Kaže Kovač da smo igrali odlično.

VL
KA
Kakma
18:43 29.06.2014.

Kako ces ista uspjeti kad srednji red konstantno vraca loptu natrag.To ja zovem alibi igrom i igrom bez ideja.

VL
Avatar babas
babas
23:10 29.06.2014.

Jel se mi mozemo usporedivati sa Čileom? Brozovic,Jelavic,Kovacic,Rebic,Pletikosa,Sammir... Budite bar malo realni.

VL
DR
dragogera
17:15 29.06.2014.

Gluposti statisticke.pokusavamo igrati 4-2-3-1, a nemamo giggsa i balea na krilima, isto je i sa 4-4-2.ako ti mandzukic igra u napadu sam moras igrat na nabacivanja ili sutirat izvana, on sam odbranu nece izvrtit.sa ovim igracima mozemo igrat 4-1-2-1-2 ilii 4-3-3. inace ce uvijek Bit isto, muku mucimo da zabijemo.zasto smo ispali?pa zabili smo samo kamerunu sa igracem manje i mexicu Koji je vec slavio. Brazil si je sam zabio.nemozes Bit trener Po semi, nego se moras prilagodit igracima.usput 4-2-3-1 je kontra nogomet, a to se ne igra sa tehnickim igracima, vec sprinterima.usput nogomet je najprecijenjeniji sport. Covijek hoda brzinom 4-6 km- sat. Nasi su prosjecno pretrcali 9 km protiv brasila u 90 min.( Falcao - boks treninzi, ibra Kick box) treba im trener eksplozivnosti, ako ne trce puno da Bar trce brzo i da su Jaki u duelu, sutirat ce bolje... Pogledas igrace alzira, pa se pitas zasto nasi nisu ponieli Koji misic na svjetsko.

VL
Avatar siva_sova
siva_sova
17:51 29.06.2014.

Kovač je jedan od najboljih igrača hrvatske reprezentacije, legenda, potencijalno dobar trener ali da je zajebo taktiku i sastav zajebo je....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.