Eduardo i Srna igrali u prvih 11, Šahtar izgubio od Volina

Šahtar je tako i dalje drugi na ljestvici, ima bod manje od Metalista, ali i dvije utakmice više
01. studenoga 2013. u 20:04 0 komentara 11 prikaza
'Darijo Srna of Shakhtar Donetsk scores the 1-0 during the UEFA Champions League round of 16 first leg soccer match between Shakhtar Donetsk and Borussia Dortmund at Donbass Arena in Donetsk, Ukraine,

U 15. kolu ukrajinskog prvenstva Volin je ugostio Šahtar i napravio veliko iznenađenje. Domaća momčad pobijedila je 2:0 i Šahtaru otežala borbu za naslov prvaka.

Obojica hrvatskih reprezentativaca, Darijo Srna i Eduardo da Silva, utakmicu su započela u početnom sastavu, a Volin je poveo u 24. minuti preko veznjaka Memeševa.

U nastavku, točnije u 60. minuti, Eduardo je napustio teren, a umjesto njega ušao je Taison. No, ni to nije pomoglo Šahtaru, devet minuta poslije Memešev je zabio svoj drugi pogodak na utakmici i postavio konačan rezultat.

Šahtar je tako i dalje drugi na ljestvici, ima bod manje od Metalista, ali i dvije utakmice više. S obzirom na dosadašnju formu, bit će im teško obraniti naslov prvaka.

Volin je ovom pobjedom skočio na 12. mjesto ljestvice.