Eduardo: Da, vičem tijekom utakmice, želim da držimo koncentraciju
Eduardo želi što prije upoznati suigrače, tražio je sva imena i prezimena te nadimke plavih igrača
Komentari 5
DR
Dinamo slaže odličnu momčad ali za nešto više treba dovesti trenera sa stavom i iskustvom.
MT
izgleda da cemo imat dobrog golmana
PE
Samo da ima 80 posto od Georga -Djure- Kocha i sve bu dobro
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eduardo je upravo ono što je falilo Dinamu proslih godina..ne ocekujem od njega da obrani nemoguce samo neka obrani ono sto se " mora" i to ce vec biti enormno pojacanje u odnosu na prosle sezone..