Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SVAŠTA SE PIŠE
Povratak na članak

Društvenim mrežama kolaju i teorije zavjere oko Dinama: 'Raspadamo se, netko igra igricu s nama...'

Velikom dijelu navijača nije jasno zašto je baš sada došlo do tako radikalne promjene

Komentari 14

FR
freeshooter
16:10 30.12.2024.

...ovo nije samo poraz Dinama već i hrvatskog nogometa... zemlja sa tolikim nogometnim uspjehom... viceprvaci svijeta... nemože u svom najboljem klubu zaposliti domaćeg trenera i stručnjaka, već kao mora trećerazredenog stranca, po diktatu anonimnog SD... nadalje, najpoznatiji dinamov produkt Akademija, posrće pod naletom uvoza osrednjih stranih igrača, mladi dečki više ne uspjevaju direktno do prve ekipe, mnogi odlaze za ništa i okolnim putem ostvaruju uspjehe kao Ante Crnac, a Dinamo pritom plaća ogromne ležerine proračunatim strancima na klupi ili izbačenim iz rostera... u prvenstvu se mučimo sa svim ekipama, čupamo jadne bodove u lošim nastupima... zar se pravi navijač Dinama sa pravom ne brine za budućnost kluba... u kratkom roku smo izgubili sve vrijednosti i dostignuća, za koje je trebalo godine stvaranja, korak po korak... a sada bezglavo i nepovratno jurimo i klizimo prema dolje... no nadam se dobru, nekom spasu i izlazu iz ovoga... ale, ale, dinamo ale...

VL
MA
Majmunsabananom
17:35 30.12.2024.

Bijelicu nije ni trebalo dovodit.Sopić je trebao biti trener.

VL
LO
Lojzek1967
17:18 30.12.2024.

Zajec- odlazi. I oni koje si dovukao da uništite Dinamo.

VL
Avatar jocker-3
jocker-3
19:47 30.12.2024.

Pitanje je kaj bude sa tim novim trenerom ako od Arsenala dobije 9 komada a to je moguće jer Arsenal je jači od Bayerna....Cannavaru 3 milje otpremnine?Tko će onda htjeti doći?

VL
Avatar tuđinskekratkenoge
tuđinskekratkenoge
16:48 30.12.2024.

Sjećate se još ne tako davne hajke medija protiv "mamićevaca" u Dinamu? Već onda mi je bilo jasno da su "mamićevci" samo svokvin list za uništenje kluba. Nije baš ni tajna tko je tako žestoko zagovarao Zajeca kao predsjednika kluba. Znalo se kako će on raditi. Sada se to i vidi.

VL
MA
Marsi
17:39 30.12.2024.

Mozete li vi uopce zamisliti da bi se ovako nesto dogadjalo Dinamu da su tu braca Mamic?

VL
MA
Marsi
17:33 30.12.2024.

Kad sam vidio kako ova "antimamicevska" uprava tretira Belinha, onog malog supertalenta, kojem je odbijala platiti 400 eura doslo mi je da otpisem Dinamo. Uspjesno su unistili modre a na red ce doci i repka ako se rijese Dalica...

VL
KO
KondorGoc
20:52 30.12.2024.

Nije vam to Playstation kako bi učili nogometni management. Dinamo je zaslužio bolju upravu bez eksperimentiranja s trenerima. Ako i ne budemo prvi nema veze. Samo nas nemojte sramotiti.

VL
EJ
ejStef
20:02 30.12.2024.

Dobro, u navedenim komentarima ja ne vidim nikakve teorije zavjere. Sve stoji...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.