Drogba i Snijeder prejaki za Prosinečkog

Robert Prosinečki
17.03.2013.
u 21:34

Moćni Galatasaray prekinuo je niz Roberta Prosinečkog i Kayserispora od sedam utakmica bez poraza.

Galatasaray za kojeg su od prve minute igrali Drogba, Snijeder i Altintop je u 26. kolu turskog prvenstva slavio 3:1.

Da utakmica neće dobro završiti za Žutog vidjelo se već u prvih 20-ak minuta. Sneijder je u trećoj minuti zabio za 1:0, a nedgo zatim vodstvo je povećao Yilmaz.

Da stvari za Kayserispor budu još gore, napadač Bobo je u 31. minuti zaradio crveni. Yimlaz je do kraja poluvremena uspio zabiti još jedan pogodak za 3:0. Galatasaray se u nastavku nije previše forsirao tako da je Biseswar u posljednjoj minuti utakmice smanjiti na 3:1, ali više od toga nije išlo.

Dodajmo da je na stadionu bio i Jose Mourinho čiji Real igra protiv Galatasaraya u četvrtfinalu Lige prvaka.

Galatasaray je pobjedom ostao na plus četiri iza drugoplasiranog Fenerbahčea, dok je Kayserispor na devetom mjestu.