Drama na Poljudu podijelila navijače. Jedni najavljuju titulu, a drugi se žale: 'Kukavičluk Hajduka!'
"Fair-play nagrada za Hajduk što je uveo Dialla i tako omogućio poštenu borbu 10 na 10 do kraja utakmice. Hvalevrijedan potez", napisao je jedan od navijača
Komentari 2
Tople fritule na kraju i ove sezone 👌👌
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovi nisu normalni, prvenstvo nije ni počelo a oni se proglašavaju prvacima , dobro barem će pad biti bolniji !