Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 104
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UPITNIK NAD AFEROM
Povratak na članak

Đokovićeva sustanarka iz 'pritvora': Rekli su da smijemo doći, a onda promijenili mišljenje

"Ne znam zašto su došli tek za tjedan dana i rekli mi da što je vrijedilo sada ne vrijedi. Nisu se ponašali ni grubo ni vulgarno, ali neke stvari nisu ugodne. Osjećam se kao u zatvoru. Najgore je bilo kada su mi rekli da će mi ukinuti vizu", rekla je Voračova

Komentari 11

CA
cabrija
09:12 08.01.2022.

Moram priznati da uopće ne razumijem šta se sve događa.Bio sam u Australiji nekoliko puta.I pravila su takva da se ne možeš ukrcati na avion bez valjane vize.Ne opravdavam Đokovića,ja sam cjepljen.Netko mu je morao odobriti vizu.Taj netko sada jednostavno treba pojasniti zašto je to napravio.Po meni ovo nije Đokovićeva greška,nego greška Australske administracije.

VL
IM
Imperator Ming
11:45 08.01.2022.

Dragi Vecernji, vec ste odavno dosadni s tim Djokovicem. Nije cijepljen i nemoze uci. To vrijedi za sve. Prestanite plakati nad njime.

VL
Avatar LENDA
LENDA
09:55 08.01.2022.

ma kakav protvor....ako se odluci napustiti zemlju, imat ce pratnju do aerodroma ..Tako se to radi u državi koja poštuje red i zakon i koja prema svima postupa jednako. Takve države zaslužuju svako poštovanje.Ako želiš nekome u goste moraš poštivati njegova pravila......

VL
Avatar Mica Trofrtaljka
Mica Trofrtaljka
11:28 08.01.2022.

Đoković junior, Đoković senior, Matej Periša, Baka Prase ... ma vratite nam Milianu i Milojka Božić i Žabca što bez viagre može

VL
Avatar kastanjer2
kastanjer2
09:27 08.01.2022.

Voračova i Đoković su se mogli cijepiti pa se ne bi zarazili zadnjih 6 mjeseci pa im ne bi trebalo medicinsko izuzeće. Treba u svim zemljama uvesti obavezno cijepljenje pa ne bi bilo ovakvih nesporazuma.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.