Đoković: Velike države okrutno su se udružile te bombardirale Srbiju i bespomoćne ljude na ulicama
Đoković se upitao kako je bilo moguće da se velike sile udruže i napravo tako nešto, izjavio je da to smatra vrlo okrutnim.
Komentari 7
A metak zbog koga je uopce i Prvi svjetski rat poceo je...od koga? Mozda od onoga cije ime nosi jedna od glavna ulica u centru Beograda?
milijun laži! miljenik naših "informativno političkih radnika" po kak io se još jednom po njima!
U prvom sv.ratu poginulo milion Srba?!? -Ovaj treba hitan pregled.
Na brdovitom balkanu svi gledaju samo svoje žrtve i patnje i svi kukaju i kmeće i uvijek su samo svi drugi krivi, a kada su svi odreda '90-ih huškali na one druge vjere, bili su hrabri.....jadno.
Osam godina prekasno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Cijenim i obožavam ga kao tenisača, i čovjeka u suštini. Ali ne bi trebao priceti ( beljezgati) o nečemu, što nije nikada razumio, i o čemu ga drugi pogrešno obavještavaju.