Đoković: Imam traume od Australije. Svaki put gledam hoće li me deportirati
"Ne ljutim se, da budem iskren. Ne zamjeram. Došao sam odmah godinu poslije i pobijedio. Moji roditelji i cijeli tim bili su tamo i to je zapravo bila jedna od najemotivnijih pobjeda", rekao je Novak Đoković o svome posljednjem osvajanju Australian Opena
Komentari 6
I trebali bi.
😥😢😰😩 on je samo žrtva belosvetske zavere od Atlantik do Arkansas i Australija 😿🤧
Niste napisali dali ima traume kad ima tvrdu stolicu !
Australija bi trebala zabraniti ulazak đokoviću jer je grubo krišio australske zakone i još i grubo vrijeđao vladu i australski narod.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Novak nije prekršio ni jedan zakon Australije. Pozvali su ga, dali mu vizu a onda da bi se opravdali narodu zašto su mesecima bili ko u zatvoru tretirali ga ko najgoreg kriminalca. A onda se sledeće godine vratio na velika vrata zgazivši sve protivnike a premijer koji mu je sve to namestio je otišao u prošlost. Neprocenjivo...