Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 168
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
UOČI GRAND SLAMA
Povratak na članak

Đoković: Imam traume od Australije. Svaki put gledam hoće li me deportirati

"Ne ljutim se, da budem iskren. Ne zamjeram. Došao sam odmah godinu poslije i pobijedio. Moji roditelji i cijeli tim bili su tamo i to je zapravo bila jedna od najemotivnijih pobjeda", rekao je Novak Đoković o svome posljednjem osvajanju Australian Opena

Komentari 6

MI
Mixy
16:55 06.01.2025.

Novak nije prekršio ni jedan zakon Australije. Pozvali su ga, dali mu vizu a onda da bi se opravdali narodu zašto su mesecima bili ko u zatvoru tretirali ga ko najgoreg kriminalca. A onda se sledeće godine vratio na velika vrata zgazivši sve protivnike a premijer koji mu je sve to namestio je otišao u prošlost. Neprocenjivo...

VL
DU
Deleted user
15:24 06.01.2025.

I trebali bi.

VL
Avatar El_Delinquente
El_Delinquente
14:08 06.01.2025.

😥😢😰😩 on je samo žrtva belosvetske zavere od Atlantik do Arkansas i Australija 😿🤧

VL
DU
Deleted user
19:09 06.01.2025.

Niste napisali dali ima traume kad ima tvrdu stolicu !

VL
LJ
ljudemisi
14:25 06.01.2025.

Australija bi trebala zabraniti ulazak đokoviću jer je grubo krišio australske zakone i još i grubo vrijeđao vladu i australski narod.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.