Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
prvi u povijesti
Povratak na članak

Dobio crveni jer je protivnika nazvao homoseksualcem

Juklerud je protivničkog igrača nazvao pogrdnim izrazom za homoseksualca, a sve je čuo sudac i dao mu karton.

Komentari 11

CE
cenzura
10:04 12.06.2015.

Dokle ide ljudska glupost i teror tih navodno ugroženih homoseksulaca!? Ta skupina navodno ugroženih, uporno, agresivno i sve više i više terorizira šutljivu većinu. Neprestano izazivanje sukoba, glumljenje ugroženosti, paradiranje i traženje nekakvih specijalnih prava veće prelazi svaku mjeru. Imaju sva moguća prava, nitko ih ne dira i fakat me zanima kaj im još treba???? Evo sad kad na utakmici viknem "sudija pederu" budu me valjda hapsili! Fakat nakaradno!

VL
SO
sojko4
11:16 12.06.2015.

di je tu logika? ti teroristi će hodati gradom i glumiti ponos, a s druge strane netko dobije crveni jer je nekoga nazvao pederom. pa po logici pedera (obzirom da su oni ponosni) to je kompliment. nema vam to baš logike ugroženi pederčići.

VL
SI
simekapulica
11:41 12.06.2015.

okad je peder pogrdna riječ? dal je onda i lezba pogrdna riječ? jer homoseksualac je općeniti naziv i za muške i ženske, pa to nema smisla.

VL
Avatar ludiplavi24
ludiplavi24
10:54 12.06.2015.

A šta ako je samo rekao istinu odn. ako lik jest gay koji nije izašo iz ormara? u čemu je onda greška?

VL
NE
neboiznadzagreba
10:51 12.06.2015.

Bi li ga isključio i da ga je nazvao : " Homoseksualac , jedan ! "

VL
TR
trpimirprvi
10:54 12.06.2015.

Homeseksualci, svete krave, nova religija!

VL
MA
maxxxx
13:37 12.06.2015.

treba suca na disciplinsku jer je priznao da je homoseksualac nešto ružno i pogrdno

VL
ZO
zoom
01:56 13.06.2015.

Stop nasilju,rasizmu,šovinizmu,fašizmu, posebice na sportskim terenima,gdje je najizraženije i najbolesnije..

VL
LU
lucio2
13:06 12.06.2015.

Clanci na ovu temu su neodoljivi mamac za rvacke Balkanezere koji si ne mogu pomoci a da ne pokazu svoj raskosni dinaroidni mentalitet pod krinkom argumenta 'ugrozene vecine'. No oni nisu za kriviti jer su naprosto takvi, njihove vijuge nisu preduboke, a kulturi demokracije jos treba dugo da uistinu zazivi na ovom prostoru. Ta ne mozes ni psa kriviti kad laje na macku ili kad slini na komad prijesnog mesa...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.