Do medalja bi prvi mogli karataši i hrvači, kreću odbojkaši i odbojkašice
S obzirom da na Sredozemlju obitavaju karataške velesile kao što su Turska, Španjolska, Francuska, Italija a tu su i vrlo jake Srbija, Grčka i Egipat te zemlje Magreba (Maroko, Alžir, Tunis), konkurencija će uistinu biti silna.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0