Dinamo saznao suparnika u drugom pretkolu Lige prvaka

Dinamo u Sloveniji
1/5
16.07.2019.
u 21:23

Saburtalo je u uzvratnom susretu izgubio s 1:3 od Sheriffa iz Tiraspola kojeg vodi hrvatski trener Zoran Zekić

Dinamo će u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv gruzijskog Saburtala koji je u uzvratnom susretu izgubio s 1:3 od Sheriffa iz Tiraspola kojeg vodi hrvatski trener Zoran Zekić.

Naime, gruzijski prvak je u prvom dvoboju slavio u gostima s 3:0, a Zekićeva družina nije uspjela pobijediti s dovoljnom razlikom za prolaz. Gosti su od 73. minute igrali s igračem manje, drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Palčić.

A uzvrat je bio vrlo uzbudljiv. Gosti su u Tbilisiju već nakon 11. minute vodili s 3:0 i nadoknadili rezultatski minus iz prvog dvoboja.

U 3. minuti Latifi je zabio za 1:0, a pet minuta kasnije Margvelashvili je poslao loptu u svoju mrežu za 2:0.

Domaći igrači bili su u potpunom šoku, što je Zekićeva momčad iskoristila i u 11. minuti pogotkom Tambea stigla do 3:0.

U tom se trenutku činilo kako će Sheriff okrenuti dvoboj u svoju korist. Igrači Saburtala pohvatali su konce u igri te do odmora više nisu primili još neki pogodak.

U nastavku je Saburtalo krenuo odlučnije te je u 59. minuti Rolović zabio za 1:3. Nakon što je u 73. minuti Palčić dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, pitanje pobjednika je bilo praktički riješeno.