Dinamo poražen od Splita nakon 11-eraca
Dinamo je u finalu turnira u Gabeli poražen od Splita nakon 11-eraca 2:4 (0:0)
Komentari 12
I što sada kaže velecijenjeni gospodin i vrhunski trener, poštovani i uvaženi Ante Čačić. Da li će te opet reći da ste zadovoljni učinjenim na terenu. Kada sam samo jednu riječ napisao da vas treba smijeniti svi su se digli na zadnje noge. Oprostite, pogriješio sam, samo ostanite i dalje i tako nastavite s uspjesima. Ovakvim zadovoljnim radom smiješi vam se liga prvaka. Znam da će me pravi navijači Dinama popljuvati jer sam ja veliki neprijatelj Dinama. Oni koji ga tapšaju po ramenu i tepaju da je najbolji, oni puno više vole Dinamo od mene. Dosta mi je toga, sve bih rastjerao i sve podigao na zdrave noge, ovako neće ići dalje poštovani gospodine Mamiću i velecijenjeni treneru Čačiću.
bez panike ....ovo su tek pripreme
Marsijanac 4,
Marsijanac 4, Ma kakve su ovo pripreme, na ovim pripremama su pokazali koliko su se pripremili u BiH i sada protiv Splita. Sada su trebali pokazati koliko su pripremljeni na način da su onim trećeligašima trebali spremiti tuce golova u mrežu a Splitu barem 2-3 gola. A oni nepripremljeni za trećeligaša odigraju nerješeno a nepripremljeni protiv Splita izgube. O čemu mi pričamo. Zar će opet netko izvaliti da nisu igrali ključni igrači. Pa da i nisu igrali (a jesu) morali su pobjediti što bi za njih značilo puno u psihičkom smislu jer bi značilo da su napredovali. I opet neki brižni navijači Čačića tapšaju i dižu ga u nebesa i hvale igru Dinama. Kada budu valjali ja ću im skinuti kapu a kada ne valja u kontinuitetu u samom startu za nižerangiranima, onda nešto ne štima i sve ih treba raspustiti i početi ispočetka. Ovo je strašno i sramotno.
20.01.2012. u 20:23h Marsijanac4 je napisao/la: bez panike ....ovo su tek pripreme .......... Da,a Split je u punom natjecateljskom zamahu LOL
što drugo reći nima splita do splita svaka ćast gdje je g maminjo ovo mu oćigledno ne nosi ništa pa briga ga ćeka bolje dane
I Jurčić bi bija zadovoljan plasmanom i igrom.Ha,ha......
Ah,ti bosanski suci.......
Mamiću mijenjaj trenera ako ne želiš izgubiti prvenstvo njegove prepotrntne izjave da je bogom dani trener za dinamo govore pametnu dovoljno on je jedna uobražena budaletina koji nikad nije napravio rezultat a sad ga moramo trpiti u dinamu stvarno svaka šuša može uzeti veliku lovu u dinamu
čačiću drugi negativni bod...
jel taj čačić uopće ikoga dobio od kad je trener?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
put u EU ligu je krenuo.