04. svibnja 2017. u 19:46 1 komentara 1488 prikaza
Inter - Dinamo
Pogledajte galeriju 1/16
  • 90' Kraj
    Završila je utakmica! Dinamo se u 32. kolu MAXtv Prve HNL, očekivano, poigrao s Interom u Zaprešiću te uknjižio već ionako upisana tri boda. Uvjerljivi su bili izabranici Ivajla Peteva uz tri pogotka (3:0), a dvaput su pogodili i okvir gola. Strijelci za plave bili su Hodžić, Soudani i Antolić. Smanjili su tako plavi prednost vodećih Riječana pa sada zaostaju pet bodova (79-74), ali momčad Matjaža Keka ima utakmicu manje (u subotu idu u goste Lokomotivi).
  • 58' Gol
    GOOOL Dinamo vodi 3:0! Moro je dodao Antoliću na 17 metara, a kapetan Dinama se potom prošetao kroz domaću obranu i smireno pogodio suprotan kut
  • 45' Poluvrijeme
    Završilo je prvo poluvrijeme! Dinamo vodi sa 2:0 protiv Intera u Zaprešiću. Strijelci su bili Hodžić i Soudani 45' HT Inter Zaprešić - Dinamo 0:2 (Hodžić, @Hillal_Soudani) #DZG #prvaliga @1hnl pic.twitter.com/wlxoKsRBpw— GNK Dinamo (@gnkdinamo) 4. svibnja 2017.
  • 29' Gol
    GOOOL Dinamo vodi 2:0! Soudani je zabio glavom nakon ubacivanja iz slobodnog udarca!
  • 27'
    Dinamo je drugi put pogodio okvir gola! Antolić je izveo korner s desne strane, a Soudani je natrčao na prvu vratnicu i sa šest metara udarcem glavom pogodio gredu
  • 25' Zaleđe
    Hodžić je pogodio nakon dodavanja Soudanija, no bio je u zaleđu
  • 17' Gol
    GOOOL Dinamo vodi 1:0! Hodžić je strijelac, njegov 13. pogodak. Lešković ga je proigrao, a čini se kako je vrataru Čoviću lopta prošla kroz noge
  • 6' Info
    Trese se greda! Gojak je s lijeve strane dao za Olma koji ulazi u šesnaesterac i lijevom nogom pogađa okvir gola
Prva HNL, 18:00, Zaprešić
Inter Zaprešić
0
3
Dinamo Hodžić 17', Soudani 29', Antolić 58'
  • 90'

• 86'

Izlazi Gojak, a u igri je Guilherme

• 85'

Prilika za Inter! Puljić je dobro pucao iz slobodnog udarca sa 17 metara, ali danas vrlo dobri Zagorac odlično barni udarac Interova igrača

• 78'

Iz igre je izašao Soudani, u igri je Machado

• 71'

Udarac Soudanija prolazi pored stative

• 70'

Iz igre je izašao Hodžić, u igri je Ćorić

• 58'

• 55'

Najbolja prilika Intera! Puljić je u dva navrata pucao, ali Zagorac je oba puta bio uspješan

• 54'

Žuti karton za Soudanija. Alžirac će morati propustiti sljedeći susret protiv Splita

• 47'

Polizzi je opalio iz daljine, a Zagorac je obranio lijepom paradom

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme!

• 46'

Zamjena u domaćoj momčadi. Mikulić je ušao umjesto Mesfina

• 45'

Završilo je prvo poluvrijeme! Dinamo vodi sa 2:0 protiv Intera u Zaprešiću. Strijelci su bili Hodžić i Soudani

• 38'

Lešković je lijepo proigrao Hodžića, ali udarac Dinamova napadač odlazi iznad grede

• 31'

Zagorac brani Begićev udarac

• 29'

• 27'

• 25'

• 23'

Inter je pokušao zaprijetiti, ali Zagorac je izašao s gola i izbio loptu ispred Kolara

• 17'

• 12'

Hodžićev udarac s ruba kaznenog prostora odlazi daleko od gola

• 6'

• 1'

Odmah prilika za Soudanija. Pucao je sa 18 metara, ali nije to bilo opasno za domaćeg vratara

• 1'

Počela je utakmica!

• 0'

Sastav Dinama: Zagorac - Stojanović, Perić, Lešković, Soldo - Moro, Antolić - Soudani, Gojak, Olmo - Hodžić.

• 0'

Sastav Intera: Čović - Begić, Filipović, Komorski, Mesfin - Šarić, Postonjski - Mujagić, Puljić, Polizzi - Kolar.

• 0'

Nakon uvjerljive pobjede nad Cibalijom, Dinamo mora nastaviti pozitivan niz ako želi dostići vodeću Rijeku