0-3
Dinamo
Prva HNL, 18:00, Zaprešić
90'

Završila je utakmica! Dinamo se u 32. kolu MAXtv Prve HNL, očekivano, poigrao s Interom u Zaprešiću te uknjižio već ionako upisana tri boda. Uvjerljivi su bili izabranici Ivajla Peteva uz tri pogotka (3:0), a dvaput su pogodili i okvir gola. Strijelci za plave bili su Hodžić, Soudani i Antolić. Smanjili su tako plavi prednost vodećih Riječana pa sada zaostaju pet bodova (79-74), ali momčad Matjaža Keka ima utakmicu manje (u subotu idu u goste Lokomotivi).

86'

Izlazi Gojak, a u igri je Guilherme

85'

Prilika za Inter! Puljić je dobro pucao iz slobodnog udarca sa 17 metara, ali danas vrlo dobri Zagorac odlično barni udarac Interova igrača

78'

Iz igre je izašao Soudani, u igri je Machado

71'

Udarac Soudanija prolazi pored stative

70'

Iz igre je izašao Hodžić, u igri je Ćorić

58'

GOOOL Dinamo vodi 3:0! Moro je dodao Antoliću na 17 metara, a kapetan Dinama se potom prošetao kroz domaću obranu i smireno pogodio suprotan kut

55'

Najbolja prilika Intera! Puljić je u dva navrata pucao, ali Zagorac je oba puta bio uspješan

54'

Žuti karton za Soudanija. Alžirac će morati propustiti sljedeći susret protiv Splita

47'

Polizzi je opalio iz daljine, a Zagorac je obranio lijepom paradom

46'

Počelo je drugo poluvrijeme!

46'

Zamjena u domaćoj momčadi. Mikulić je ušao umjesto Mesfina

45'

Završilo je prvo poluvrijeme! Dinamo vodi sa 2:0 protiv Intera u Zaprešiću. Strijelci su bili Hodžić i Soudani

38'

Lešković je lijepo proigrao Hodžića, ali udarac Dinamova napadač odlazi iznad grede

31'

Zagorac brani Begićev udarac

29'

GOOOL Dinamo vodi 2:0! Soudani je zabio glavom nakon ubacivanja iz slobodnog udarca!

27'

Dinamo je drugi put pogodio okvir gola! Antolić je izveo korner s desne strane, a Soudani je natrčao na prvu vratnicu i sa šest metara udarcem glavom pogodio gredu

25'

Hodžić je pogodio nakon dodavanja Soudanija, no bio je u zaleđu

23'

Inter je pokušao zaprijetiti, ali Zagorac je izašao s gola i izbio loptu ispred Kolara

17'

GOOOL Dinamo vodi 1:0! Hodžić je strijelac, njegov 13. pogodak. Lešković ga je proigrao, a čini se kako je vrataru Čoviću lopta prošla kroz noge

12'

Hodžićev udarac s ruba kaznenog prostora odlazi daleko od gola

6'

Trese se greda! Gojak je s lijeve strane dao za Olma koji ulazi u šesnaesterac i lijevom nogom pogađa okvir gola

1'

Odmah prilika za Soudanija. Pucao je sa 18 metara, ali nije to bilo opasno za domaćeg vratara

1'

Počela je utakmica!

0'

Sastav Dinama: Zagorac - Stojanović, Perić, Lešković, Soldo - Moro, Antolić - Soudani, Gojak, Olmo - Hodžić.

0'

Sastav Intera: Čović - Begić, Filipović, Komorski, Mesfin - Šarić, Postonjski - Mujagić, Puljić, Polizzi - Kolar.

0'

Nakon uvjerljive pobjede nad Cibalijom, Dinamo mora nastaviti pozitivan niz ako želi dostići vodeću Rijeku