Dinamo uoči dvoboja sa Cityjem pobijedio Varaždin

Strijelac za Bjeličinu družinu u 77. minuti je Gavranović koji je u igru ušao 16 minuta ranije umjesto Marina
06. prosinca 2019. u 19:54 10 komentara 3930 prikaza
Dinamo - Varaždin
Pogledajte galeriju 1/7

Bjelica je za susret protiv Varaždina izveo najjači sastav, ali se hrvatski prvak dobro namučio da bi stigao do tri boda. U 18. kolu Prve HNL plavi su u Maksimiru  pobijedili Varaždin s 1:0.

Istra - Dinamo ODLUKA KLUBA Dinamo napravio prekrasnu gestu, na ovome mu treba zapljeskati

Strijelac za Bjeličinu družinu u 77. minuti bio je Gavranović koji je u igru ušao 16 minuta ranije umjesto Marina.

1 / 14
Dinamo domjenak

Hrvatski prvak dominirao je tijekom cijelog dvoboja, ali na vratima gostujuće momčadi raspoložen je bio Ivica Nevistić. Vratar Varaždina istaknuo se s nekoliko sjajnih obrana.

Dinamo je ranije odigrao svoju utakmicu jer u srijedu, u posljednjem kolu Lige prvaka, igra protiv Manchester Cityja.

Dinamo je ovom pobjedom stigao do učinka od 41 boda, 10 više od drugog Hajduka, dok je Varaždin ostao deveti s 12 bodova, koliko ima i osma Istra 1961, a bod manje ima posljednji Inter.

Norveška rukometna reprezntacija
Hrvatska u finalu
Pogledajte što norveški mediji pišu nakon poraza, još ne mogu vjerovati da neće u finalni boj
  • Kraj

U 18. kolu Prve HNL u Maksimiru su nogometaši Dinama pobijedili Varaždin s 1:0. Strijelac za Bjeličinu družinu u 77. minuti bio je Gavranović koji je u igru ušao 16 minuta ranije umjesto Marina.

Hrvatski prvak dominirao je tijekom cijelog dvoboja, ali na vratima gostujuće momčadi raspoložen je bio Ivica Nevistić. Vratar Varaždina istaknuo se s nekoliko sjajnih obrana.

Dinamo je ranije odigrao svoju utakmicu jer u srijedu, u posljednjem kolu Lige prvaka, igra protiv Manchester Cityja. Bjelica je za susret protiv Varaždina izveo najjači sastav.

Rezultati by SofaScore
  • 83'

Izmjena u Varaždinu. Kolarić i Roca su izašli, a u igru su ušli Glavica i Štefulj.

• 77'

Gooool! Dinamo je napokon poveo protiv Varaždina. Gavranović je zabio za 1:0.

• 72'

Varaždin nešto pokušava, ali dinamovci igru drže pod kontrolom.

• 68'

Na stadionu je 1471 gledatelj.

• 66'

Trener Bjelica potegnuo je za još jednom izmjenom. Hajrović je ušao umjesto Kadziora.

• 61'

Prva izmjena u Dinamu. Gavranović je ušao umjesto Marina.

• 55'

Senić je dobio prvu javnu opomenu na večerašnjoj utakmici.

• 48'

Sada je probao Petković, ali je njegov pokušaj otišao kraj vratnice.

• 47'

Stojanović je ubacio do Danija Olma, a Španjolac je iz voleja pucao ravno u vratara Nevistića.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme. Kod Varaždina je Glavina zamijenio Posavca.

• 45'

Završilo je prvih 45 minuta utakmice u Maksimiru. Prvo poluvrijeme prošlo je u potpunoj dominaciji Bjeličine momčadi. Dinamo je imao 11 udaraca na vrata, a šest ih je išlo u okvir vrata. No prvo ime susret je vratar Ivan Nevistić koji je najzaslužniji što se mreža Varaždinaca nije tresla. Nakon prvog dijela u Maksimiru nema pogodaka.

Dinamo - Varaždin | Autor : Slavko Midžor/Pixsell Foto: Slavko Midžor/Pixsell

• 45'

Igra se jedna minuta sudačke nadoknade.

• 40'

Prvo poluvrijeme prolazi u potpunoj dominaciji hrvatskog prvaka. Dinamo je izveo deseti udarac iz kuta na utakmici.

• 35'

Kadzior je pucao s 30-ak metara. Njegov ubačaj je ispratio Moro koji je glavom pucao preko grede.

• 30'

Kadzior je prošao po desnoj strani i poslao povratnu loptu prema Marinu koji je pucao neprecizno.

• 25'

Gostujuća momčad niti jednom nije opasnije zaprijetila Dinamovim vratima.

• 18''

Kadzior je pucaa iz slobodnog udarca, ali vratar Varaždina ponovno sjajno reagira.

• 14'

Dinamo nastavlja pritiskati obranu Varaždina.

• 8'

Antonio Marin je pucaoali je njegov pokušaj sjajno obranio vratar gostujuće momčadi. Na odbijanac natrčao Kadzior, ali Nevistić ponovno brani.

• 3'

Sjajna prilika Kadziora na početku dvoboja, ali Nevistić brani.

• 1'

Počela je utakmica.

• Sastavi

Evo i sastava,

Dinamo: Livaković - Stojanović, Dilaver, Ademi, Moubandje - Gojak, Moro - Kadzior, Olmo, Marin - Petković

Varaždin: Nevistić - Stolnik, Senić, Prce - Tkalčić, Kolarić, Jessie, Roca, Miličević - Benko (c), Posavec

• U 18. kolu Prve HNL nogometaši Dinama u Maksimiru igraju protiv Varaždina. Plavi u srijedu u posljednjem kolu Lige prvaka igraju protiv Manchester Cityja. Bjelica je za susret protiv Varaždina izveo najjači sastav. Tijek dvoboja pratite na portalu Večernjeg lista.