Dinamo 31. najbolji europski klub u povijesti
Dinamo je trenutačno i 88. klub Europe po Elo ljestvici
Komentari 5
kaj je ovo?pa fale usporedbe sa smrdijom!
Od 90-tih da nije bilo ovih ''podsaveznih'' liga na Balkanu...i preranog odlaska ''Gastrabajtera'' najmanje 7-8 klubova iz bivise Yuge bilo bi medju prvih 25 u Europi...a ovak ''pojedini klub'' se uspija probiti ispod tog mjesta zahvaljujuci samo jakosti ovih ''podd saveznih'' liga...a kad se bolje pogleda nacionalni prvak ili 3-4 ekipe iz tih nacionalnih pod saveznih liga zaostale su u rezultatima 100 puta vise nego ondasnji prvak drzave i jos 4-5 ekipa iz te jake bivise lige za Europskim klubovima...Bogo mili sta sve moze ucinit ''razdvajanje'' cak i ''statistiku'' popravi a u stvarnosti zaostatak u toj statistici je jako golem kad se usporede ''nasi'' klubovi protiv Europskih cak i velikana...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mi smo samo jednom ostavarili velebni uspeh ali smo morali da kidnapišemo Rumunja Belodedića radi čega je skoro došlo do međunarodnog sukoba.