Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
POČELA LIGA
Povratak na članak

Debitirali u Kini: Kouassi bolji od Sammira

Bjelokošćanski ofenzivac dobio je posljednjih pola sata, dok je hrvatski Brazilac u igru ušao na početku drugog poluvremena.

Komentari 1

VK
vječni krojf
16:38 07.03.2015.

Oh kakav clanak,"Sammir napustio Getafe nakon sto je dugo igrao u Dinamu"Molim vas sta to znaci?Dosada ste ga hvalili kao da postao ravan Mesiju,zvijezda kojeg Mamic nije znao iskoristiti u Dinamu.Nekako ste stidljivo pisali da je otisao u Kinu,a tko ide igrati u tu zemlju nije vise za pravi nogomet.Vasa zvijezda je izgorila.pa neznam sta cete sada pisati,sigurno je sljedeci Kramaric.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.