Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
nakon pobjede

Šuker: Pokazali smo dobru igru, sada idemo utakmicu po utakmicu

Davor Šuker
Foto: Sanjin Strukić/PIXSELL
1/10
21.06.2016.
u 23:44

- Pokazali smo dobru igru, bilo je zadovoljstvo biti na tribinama i biti dio ove generacije. Opravdali smo sve igrače i vidjeli smo da su španjolski i navijači i igrači bili su uplašeni.

Hrvatska nogometna reprezentacija uspjela je pobijediti aktualne europske prvake. U Bordeauxu su sa 2:1 svladali furiju koja je na teren istrčala s najboljom momčadi. Mrežu Subašića načeo je Morata već u sedmoj minuti utakmice, na kraju prvog poluvremena Kalinić je stisnuo za 1:1, a posljednji pogodak, tri boda i prvo mjesto u skupini donio nam je Ivan Perišić u 86. minuti. Subašić je bio zaposlen, a Hrvatsku je spasio od gola, nakon što je Sergiju Ramosu obranio jedanaesterac. Osim igrača, osmijeh sa lica nakon utakmice nije sakrivao ni predsjednik HNS-a Davor Šuker.

- Znamo da smo na Europskom prvenstvu  i svaka trošnja se vrati, nemojmo zaboraviti da smo pobijedili jednu Španjolsku. Pokazali smo dobru igru, bilo je zadovoljstvo biti na tribinama i biti dio ove generacije. Opravdali smo sve malde igrače i vidjeli smo da su španjolski i navijači i igrači bili uplašeni hrvatske premoći.

Prokomentirao je Šuker i postavu koju je od prve minute na teren poslao izbornik Čačić.

- Izbornik je taj koji odlučuje, taj koji daje. U pripremi utakmice mislim da smo bili kompaktni i da smo imali dosta lopte u nogomma, sada idemo utakmicu po utakmicu i to ponizno, rekao je Šuker za HRT.

>> Hrvatska osminu finala igra u subotu u Lensu, evo s kim možemo igrati!

>> Rakitić: Vidi se koliko smo moćni. Ćorluka: Ne bojimo se nikoga

Komentara 10

Avatar EU MOJCA
EU MOJCA
23:51 21.06.2016.

Malo više vjere u sebe.. nismo ni svjesni koliko smo dobri

DU
Deleted user
02:14 22.06.2016.

x-y22.06.2016 u 00:57h / nemijenja cinjenjcu da cete morati odstupiti ti i tvoji kriminalci. Mozes i prvenstvo osvojiti, ali ti se blizi kraj .................................................................................................................................................................................................... Jedina prednost mržnje hrvatskih neprijatelja je ta što je poput karcinoma. Naime, ona ponosnog vlasnika najprije pojede. Dobar joj tek želim

Avatar Hrvatsko-Poštenje
Hrvatsko-Poštenje
14:28 22.06.2016.

Pokazali smo dobru igru, sada idemo utakmicu po utakmicu sukladno uputama pravog hrvata gazde Zdravka i njegovoj logistici u vidu pravih hrvata i eksperata za klađenje brače Šapina.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata