Dalić: 'Moramo biti ponosni na sve ovo što je Hrvatska napravila, a Luka će sam odlučiti što dalje'
Izbornik je nakon desete drame u kojoj je reprezentacija završila u produžetcima izašao pred novinare.
Komentari 10
Odlični po meni ove dvije tekme su dobro odigrali,bolje nego na sp...Idemo dalje..Bravo Repka ,Bravo trener i svi ostali koji pripadaju Hrvatskoj Reprezentaciji..🇭🇷💪
Bravo dečki, bravo Hrvatska! Sad će krenuti "izbornici" s kritikama što je trebalo napraviti, kao i praznovjerni o boji dresova...
Luka ostani!!!!! Jucer nam je izlaskom Ivanuseca i Pasalica fililo lijevo i desno krilo!!
Dalic je potpuno u pravu i sve sto je rekao to stoji. Svaka cast vatrenima i izborniku trebalo je sve to postici uz puno puno muke, rada, truda i odricanja nije bilo lako i nije nam nista poklonjeno za sve smo sami zasluzni i nitko ne moze osporiti cinjenice i rezultate koje je ova repka do sada ostvarila. Kapa do poda svima i samo tako nastavite i dalje! Svaka vam cast!
Najboljeg ofenzivnog igrača (33 gola i 26 asistencija) i jedinog pravog krilnog napadača dvije utakmice se trošilo u fazi obrane doslovce, pustili ga da ga šprinta 70, 80 metara stalno, umjesto da je igrao na svom mjestu i sačuvao svježinuu za napad. Hoće li tako i dalje!? I nedostajalo nam je svježine u sredini, Modrić ne može svako tri dana na visokom nivou, a Rakitić odličan u Sevilli i tri godine mlađi, šteta da je Sučić ozlijeđen. Nedostaje nam kvalitetnih igrača u napadu, sad vidiš da bi i Livaju dobro bilo imati kao dodatno rješenje.
šta će stvarno sam odlučiti? ajde odlično...važnu si nam vijest prenio
Neka mi sljedeci put kazu kada je cilj je poraz da ne gledam utakmicu . Ovako a u k... je ste ze za kur....odigrali
Jer smo luzeri. I Hrvatska je luzer, nikad nista nismo osvojili. Sad ce ljudi da se busaju o prsa i ovo i ono ali opet smo popusili i mali smo. Jeee...to pljaona...i k....od M10....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čestitke dečki! Drago mi je vidjeti mlade igrače u repki, i to kvalitetne mlade igrače. Luka bi trebao igrati i europsko, čisto da "uglazbi" tu mladost i nađe pravog nasljednika.