Ćurković: Osjećam se kao da su me tukli palicama
Obrana 6-0 bila je dobra, iako je Vori, ipak, postigao malo više pogodaka, ali ne mogu se svi zaustaviti - rekao je Zoran Živković
Komentari 4
Na kojim sam ovo novinama? Hrvatskim ili srpskim?
Rezultat je pošteno bratski. Meni je važno da su se i jedni i drugi plasirali u sledeću fazu takmičenja. A šta pišu mediji i izjavljuju pojedinci, za mene je to irelevantno. Želim vam mnogo uspeha u daljem takmičenju i srdačan pozdrav iz Beograda.
Svaka čast našoj reprezentaciji na dobrom rezultatu u duelu sa uvek energičnom Reprezentacijom Hrvatske!!! Ujedno svaka čast i Hrvatskoj reprezentaciji na svim odličijima koje se osvojili predhodnih godina!!! Imati jednu veličinu od igrača kao što je Ivano Balić, čini jednu reprezentaciju respektabilnom!!! Pozdrav iz ravne Vojvodine, Republika Srbija!!!.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Damir Mrvec, odjebi, mi ne navijamo za Srbiju.