Cro Cop 55. put u Japanu: U kavezu mi to izgleda životinjski, a ovo mi je više sportski
– Uvjeren sam da ću biti kondicijski spremniji od protivnika jer, što imate više kilograma, to ih i više treba hraniti kisikom
Komentari 3
GU
u kavezu su bolji borci od mirka i on bi to trebao poštivati, odličan borac koji ne respektira one koji su bolji od njega šteta.
DH
Pitanje je: gdje je ljudski, jer životinjski je i jedno i drugo!?
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sretno Mirko!