Ronaldo ponižen, jedini je na SP-u koji nema klub, a sada mu ni Portugalci više ne vjeruju!
U osmini finala Svjetskog nogometnog prvenstva Portugal igra protiv Švicarske (21 sat).
Komentari 6
Nema klub,istina!Ali ima dovoljno novaca da si kupi neki klub....
Koliko god bio van forme kad god je izišao iz igre Portugal se raspao osim protiv Urugvaja zahvaljujući onom "čudnom penalu" !
Da jako je ponizen ima milijardu pratitelja i sponzorske ugovore ogromne....Naci ce on klub ne brinite..
Ronaldo,ne tuguj!Naći ćemo jedno mjesto za tebe tu u NK Istri oz Bala,ops Pule.Jeb.jga,morat ćeš trenirati u Balama,nije nešto ali bolje to nego da te zaj.bavaju!Se vidimo na birri u pizzeriji Toni!
Ako ste napisali da od 1.1. ima novi klub i bu dobil 200 milki mislim da ce svi biti ljubomorni na njega jer ne moze vise ni priblizno davat kao prije, a parindze u dzep sjedaju
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mozda je ostario, mozda je ponizen i odbacen, ali ozbiljno se prica da saudijski klub Al-Nassr sprema 'melem' za sve njegove nevolje... Naime, prema pisanju mnogih medija Al-Nassr ima ponudu za Ronalda koja 'izuva iz cipela' i lijeci sve rane..... ugovor na 2.5 godine, vrijedan oko 200 milijuna eura godisnje! Navodno se jos 'svadjaju' oko Ronaldovih "prava na imidz", ali to bi moglo biti sredjeno do kraja SP-a...