Članovi Habibova tima pušteni: Dagestancu blokirani honorari
Moguće je da ostane bez pojasa. Vidjet ćemo. Sve ovo što je bilo je jedno veliko s..nje! - kaže Dana White
Komentari 30
Whitu se nije svidjelo da nije pobjedio njegov favoriti Irac koji donosi više medijske pozortnosti i novaca. Gluparija.
Trebao ga je Rus odmah srediti da mu nepada napamet da vise vrijedja. Mc Gregor je jedan obican divljak
Zamislite da netko nazove Mirka ili Filipa, hrvatski štakor i nakon toga organizator kaže da je to normalno. A ako mu vratiš šakom, e onda je to za svaku osudu + nećeš mu dati pojas + nećeš ga isplatiti.
i sada će njega maltretirati sa isplatom honorara a Co oru su dozvolili da se bori nakon svega što je napravio i što se nije dvije godine borio!!! Sramota, dali bi se tako odnosili prema njemu da je amerikanac?
U cijeloj priči Dana je najprljaviji lik!!!
Vrlo nalik životu općenito i nekim sl. sportskim situacijama prije - npr. slučaj Zidana gdje je bio izložen stalnim verbalnim provokacijama i vrijeđanju obitelji, a kad je naposljetku zaiskrilo, e onda je Zidane izvukao deblji kraj. To je nama naša pravna znanost dala - da je dopušteno provocirati, izazivati čak i na međunacionalnoj ili relig. osnovi, a reagirati - ne. Tko je dobacivao sa strane cijelo vrijeme i osobito nakon što je završila borba - i taj je kriv, kao i onaj koji je nesmotreno reagirao. Ali to pravnici i policija ne gledaju tim očima - nego oni tebe mogu "draškati" svim mogućim pokličima, ali ako reagiraš - s tobom je gotovo dohvate te se i policija/sudstvo i organizatori. Dana White je "uspalio" da pokupi što više utrška i što je više bila "nabrijana" atmosfera, njemu bolje financijski, ali kad je prešlo preko ruba - e sad bi oprao ruke od svega.
lajavac je dobio po gubici i zacepio u zadnjoj rundi mu se vidjela nemoc na licu i naravno predaja seljacina obicna.. docepao se love digao u visine.. e pa sad si dole Conoreeeee hehe
Stipe Miočić oličenje čovjeka,sportaša istinskog prvaka i domoljuba !
Najveći je problem kad ti gradonačelnik izleti iz dvorane, mogu zamislit da se meč održao u Rijeci pa da Obersnel ljutito napusti dvoranu .... kakav bi to udarac bio za ovu borilačku vještinu !
Opet samo o lovi pricas, nek ti je sve usro, nije ti se gadilo ponasanje tvog pivca prije meca...
To je "Sport"za bolesnike, zato me ne čudi to njihovo ponašanje
ako čobani nemogu prihvatit prljave riječi ili trash talking kako kažu ameri što je sastavni dio svake veće borbe onda neka idu čuvati koze
Da je to bilo u Rvatskoj rekli bi svi da je to žar borbe i da je to normalno ponašanje!
Kada je mudjahedin preskočio ogradu trebali su ga dobro izgaziti, nije mi drag niti Irac, ali ovi su totalni divljaci
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najveće smeće od svih je Dana White.Zbog toga što Miočić ne želi praviti bud.lu od sebe i cirkulirati se kao mnogi,ovaj ga gura u stranu...