Čitatelji ljutiti jer nema prijenosa finala iz Osijeka
Pravdanje HRT-a da nema novca za prijenos je šuplje pa i bezobrazno
Komentari 5
Žalosno je što veliki broj ljudi ne može gledati HNL na TV-u. Mene je to pogodilo još kad nisam mogao gledati ni Hajduk-Dinamo. No međutim i liga je katastrofa i ovo je otkad ja znam za sebe najgora sezona i sumrak nogometa u HR, a pratim nogomet 30 godina tako da osim tih par utakmica nemamo šta ni gledati, a prijenosi koštaju vjerojatno HRT ko prijenosi Španjolske lige pa onda nije ni čudo što ih ne kupuju. HNS je glavni krivac za sve i bagra što podržava markovića i mamića.....
Pitate se zašto HNL-a nema na HRT-u, pa jasno je da su klubovi prihvatili bogatiju ponudu T-Coma, to bi učinio svatko s imalo mozga, a HRT bi htio sve besplatno, potrošiti će 20 milijuna eura na neki nevažni studio za Euro, na odjeću za hostese i voditeljice, ali nema za prijenose finala nogometnog kupa države čiji narod te lopove financira. Dobrodošli u svijet Brune Kovačevića!
Hortator@ ti si neprikosnoveno glupa osoba koja uopće ne shvaća problematiku. Znači HNS, odnosno Udruga prvoligaša koja prodaje prava je glavni krivac što su prihvatili financijski veću ponudu nego što je nudio HRT? Znači da tebi netko ponudi 6000 kuna plaće, ti bi to odbio i prihvatio onu od 3000 kn? Toliko si glup.
koda da bi to netko gledao,vi koji nemate max tv i nemožete gledat 1.hnl ama baš ništa ne propuštate haha,tekma će bit viktorija na jedan gol sa milijun kruženja lopte oko 16 metara osijeka...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ako vam svima smeta šta nema prijenosa napunite maksimir pa gledajte tekmu!