Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 170
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ništa mu nije jasno
Povratak na članak

Ćiro: Baš suosjećam sa Scolarijem jer ima plaću pet, šest milijuna eura

– Možda ću opet lupetati, ali moram reći, Brazilci su psihološki bili nespremni. Jesu li podcijenili protivničku momčad, jesu li mislili da će se to samo po sebi dogoditi pa će proći dalje?

Komentari 8

Avatar white socks
white socks
19:16 10.07.2014.

Žao Ćiri eura, Scolari toliko a on ništa. Nigdje ništa na vidiku.

VL
LU
lukabulic
20:03 11.07.2014.

ćiro ispričaj se njemačkom narodu i vi i červar - -pogotovo nazvavši njemce i NIKU KOVAČA njemcem i bez strasti za pobijedom-

VL
L0
luena 01
20:50 11.07.2014.

Evo i ja suosjecam sa Cirom ,sto se vi ne ponudite Brazilu u zamjenu za Scolarija gospon Ciro.?

VL
TT
tik tak
16:55 10.07.2014.

Bravo stari pederu naravno da opet lupetaš i prezentiraš svoje pozerske fore,da si kojim slucajem pravi trener s vatrenima iz 98 bio bi svjetski prvak.Uostalom s onom ekipom i ja bih bio svjetski prvak a ti si ih sve zajebo!!!

VL
ZL
Zlaja7
14:25 11.07.2014.

Ciro je kralj!

VL
AN
Andreeejjj
18:56 10.07.2014.

Čiro uvjek misli samo i jedino na lovu. Jeli ikada dao humanitarno neki € ? NIKADA...jakoooo žalosnoooo!!!

VL
RA
raspad
16:13 11.07.2014.

Bravo Ciro legendo.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.