Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 222
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U 2. KOLU S IVANOM I IVOM
Povratak na članak

Čilić: Tomic bi mogao biti jako opasan

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić pridrućio se Ivanu Ljubičiću i Ivi Karloviću u 2. kolu Australian Opena, prvog Grand Slam turnira u novom desetljeću.

Komentari 9

BE
beri
09:40 19.01.2010.

Čilić je super kao i 99%Hercegovaca.To je ok,meni samo ide na živce što ga novinar uporno zove međugorac .Ima on ime i prezime!

VL
OB
-obrisani-
09:43 19.01.2010.

beri u pravu si a da čilić ubije nekog kao čačić ili da pokrade kao polančec i njegov kum onda čilić više nebi bio međugorac već hercegovac

VL
DU
Deleted user
12:15 18.01.2010.

Još uvijek nije novo desetljeće (započinje 1.1.2011.) pa nije istina da je Santoro nastupao u četirima različitim desetljećima.

VL
XY
xyxyxy
14:43 18.01.2010.

Zašto su onda tijekom prosinca 2009. objavljivane moge ankete tko je najbolji sportaš desetljeća, film...izašla nova Guinnessova knjiga rekorda sa najboljim rekordima prošlog desetljeća...sad ili su oni uranili jednu godinu ili postoje različita gledišta kad počinje i ne počinje novo desetljeće...

VL
DU
Deleted user
15:15 18.01.2010.

Možete me brisati kolko hoćete, ali desetljeće evidentno započinje 2011., isto kao što i tisućljeće započinje 2001. Tko ne vjeruje, nek malo prouči stručnu literaturu ili barem udžbenik iz prirode i društva u 4. razredu osnovne.

VL
BE
beri
08:44 19.01.2010.

Zašto novinar stalno Čilića zove Međugorac.Bez veze!.On je iz Međugorja.Nešto se ne slaže,i mislim da je nepotrebno.Pozdrav

VL
OB
-obrisani-
08:52 19.01.2010.

čilić je hercegovac, upravo onakav kakvi su hercegovci u 99% slučajeva: uspješni čestiti radišni. marine samo naprijed osvoji melburn

VL
HE
hercegovac
14:23 19.01.2010.

Nije nikakav Međugorac, već Međugorčanin. Koliko godina treba to ponavljati? Usput dva međugorčanina su danas ostvarili pobjedu, Marin i Ivan Dodig. Kuće su im udaljene svega 100 tinjak metara. Bravo momci, VIVA CROATIA!!!

VL
ZX
zark x
17:15 19.01.2010.

Marine, Oderi Tomica. makar ce mi biti zal. Dodig je isto dobar igrac, ali treba smiriti zivce.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.