Čilić: Teško je igrati s Karlovićem, uvijek ide na sve ili ništa
– Uvijek je ‘kocka’ kad se igra s Karlovićem, ide na sve ili ništa i uvijek je teško. Odlično je servirao, nisam mu mogao ući u servis, a to se protiv Ive zna dogoditi. Šteta zbog poraza, ali ostajem u pozitivnoj energiji – kazao je Marin Čilić.
Komentari 5
Bolje pisite o pobedi Djokovica ni jedna Clanka jos......kompleksi???
Nije mi jasno što Vi Srbi stalno visite na Večernjem i očekujete da se u HRV piše o Đokoviću?? Pa što nemate u Srbiji novine a Đoković je državljanin Srbije da se o njemu piše??? Jel Vam još nije jasno da više nema Yuge??? Nemate više od koga pljačkati i živjeti na tuđi račun pa Vas muči nostalgija očito. Imate prvog tenisača svijeta i svaka čast na tome pa dajte se založite da se u Srbiji o njemu piše.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jel mu sad zapjevo Tomson