Ciboni upitna i NLB liga! Treba joj peto mjesto i 150.000 eura
Spremamo igračima jednu plaću, no ona se mora zaslužiti! A kada sredimo klub, ostat će samo oni koji su ponosni na Cibonin dres, kaže Antunović.
Komentari 8
Eh pajdasu...bilo bi super sve da je tako jednostavno!!Istina je uvijek u sredini....tu je zakazao uskok i pravosudje,ocito je u Ciboni netko prao lovu....a zna se tko je bio na celu svih ovih godina!
Svi su oni neciji produkt i igraju se tudjim novcem. Vecinom poreznih obveznika. Ako Antunovic, Gobac ili bilo tko treci zeli imati klub i vladati, neka ga izvoli kupiti. Kako se to radi pokazao je gosp. Tedeschi. Najlakse je ovako, biti glavna faca, za nista ne odgovarati, a svoju nesposobnost prevaliti na pleca gradjana.
tu se zboravlja da je cibona onom bandicevom manipulacijom i ucjenom ostala bez svojih nekretnina (s kojima je mogla pokriti i dugove i isplivati iz dreka), ali je pohlepna kamenjarska gradjevinska mafija namjerno unistila klub (najprije je preselila sve sponzore u kk zagreb koji je kompletan u rukama gradjevinske mafiej, a zatim im ucjenom uzela i prostor - bandic je za uzvrat za prostore obecal sanaciju kluba, a vidimo kak je saniral klub...sad ga boli racku kad se docepal najmanje 50 milja eura....ma sve bi to trebalo privatizirat, i cibonu i karamarkov zagreb, i zadar....ali gradjevinska mafija je vec \"privatizirala\" zagreb, a ovako unisteni cibona i zadar vise nikog ni ne zanimaju....doduse, za zadar vjerujem da ce se jos i izvuci za koju godinu, ali cibona je gotova, a kao zadnji cavao na lijes su doveli onog diletanta i trenerskog medikriteta vrankovica da malo vjezba i ekperimentira - nit ce iz njega ikad bit trener, nit ce iz cibone vise bit klub....na zalost!
Ciboni upitna i NLB liga!, treba joj peto mjesto i 150.000 eura ali još uvijek su favoriti u okršajima protiv KK Zabok i KK Crikvenica..
Dokle god sporne nekretnine političko vodstvo kluba ne upiše u zemljišne knjige kao svoje vlasništvo neće biti pomaka na bolje.
Evo Renault dijeli 2 ulaznice za Formulu 1, VN Mađarske... Good luck! http://nagradna-igra.renault-sport.hr/igra/d187c1c3-1c8b-42d9-a99e-ffd2a89d8ee3
“Cluesblues“ i “Point_of_view“ su 100 % u pravu. Treba samo obznaniti i nastaviti slijed igrača : Bandić, Karamarko, Antunović, Lovrić………..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Današnja Cibona je produk deset godišnje vlasti SDP-a i inih kadrova.Isto kao i radio 101,odbojkaški klub Mladost ,pa holding i mnogi drugi.kad se i ako se dočepaju države,trava će izgledati gore, nego na stadionu Dinama,koji od 2000,god propada,jer je SDp zaustavio rekonstrukciju i daljnju izgradnju.