Goran Stanzl/PIXSELL
24.01.2016.
u 20:22

Kod Cibone najefikasniji su bili Ante Žižić sa 13 koševa i 12 skokova, te Ivan Siriščević sa 10 koševa.

U susretu 21. kola regionalne ABA lige Cibona je poražena u Laktašima od Igokee 57:68 upisavši 12. poraz sezone.

Cibona je dobro otvorila utakmicu i nakon prve četvrtine je imala tri koša viška (17:14). Međutim 'vukovi' su u drugoj dionici zabili svega osam koševa, a domaćin 15, pa se na odmor otišlo rezultatom 29-25 za Igokeu. Treća dionica je također pripala domaćinu (20:14), koji je u zadnjoj četvrtini samo potvrdio pobjedu.

Igokeu su do devete pobjede sezone predvodili Vuk Radivojević sa 16 koševa, Miloš Komatina sa 12 koševa, te Nikola Pešaković s osam koševa. Kod Cibone najefikasniji su bili Ante Žižić sa 13 koševa i 12 skokova, te Ivan Siriščević sa 10 koševa.

Zadar je u subotu poražen u Ljubljani od Union Olimpije 76:84, a večeras se još sastaju Cedevita i Tajfun.