Cibona izgubila na gostovanju od Mega Leksa

Cibona
1/6
14.11.2015.
u 21:47

Na ljestvici je vodeći Mega Leks s omjerom 7-3, Crvena Zvezda i Budućnost imaju 7-2, a Cedevita je četvrta s omjerom 6:3.

Košarkaši Cibone u desetom kolu ABA lige doživjeli su poraz u gostima kod Mega Leksa koji je slavio sa 76:72 (18:14, 21:24, 18:18, 19:19).

Bio je to vrlo napet i izjednačen susret, a domaćin je bio mirniji u neizvjesnoj završnici. Do pobjede ih je vodio raspoloženi Nikolić sa 20 koševa, dok su kod cibosa najbolji bili  Jagodić-Kuridža (17)  i Florence (11).

U nedjelju Cedevita dočekuje Union Olimpiju, a u ponedjeljak Zadar u Višnjiku Partizan.

>>Emil Tedeschi oduševljen: Ovo nismo gledali deset godina!

Komentara 4

ZE
zeczec
08:09 15.11.2015.

Kažete razvijanje mladih igrača: Siriščević-(28 godina)-25 minuta,šut iz igre 1/9 i 3 izgubljene lopte.Da je Slavica ima šut 1/4 i 3 izgubljene lopte nebi igra 5 minuta,dok Siriščević igra 25 minuta. Joksimović-(33 godine)-29 minuta MJK-(28 godina)-31 minuta Rozić-(33 godine)-22 minute Krušlin-(28 godina)-20 minuta Florence-(28 godina)-36 minuta Slavica i Mavra u igru nisu ulazili.Šiško je igra 4 minute.

Avatar comandante
comandante
23:06 14.11.2015.

e sramote, izgubite od djece sa duplo starijom ekipom, neka ste vi potpisali Joksimovića, Florebnca i posebno pametnog Širiščevića koji je šutirao 9-1!! sramite se, stavite mlade da igraju!!!!!

Avatar links
links
09:25 15.11.2015.

promašena koncepcija, Aca sa svojim partnerima, Ražnjatevićem i co. kupuje igrače na kile, bez glave i repa, ovakvi polutani nebi prije 20 god. mogli prko porte u Cibone proći, niti kao gledatelji, stavite barem djecu da gledamo, šupljeglavci!!!