Cibalia osvojila bod na gostovanju kod Intera

Inter - Cibalia
1/12
26.04.2017.
u 20:29

Cibalia je povela iz kontre u 40. minuti golom Marka Brekala, dok je već u 48. minuti izjednačio najbolji igrač Intera Jakov Puljić.

U susretu 30. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Cibalije odigrali 1:1 (0:1).

Derbi začelja u Zaprešiću završio je neriješeno, čime zadovoljniji mogu biti domaći igrači. Cibalia je povela iz kontre u 40. minuti golom Marka Brekala, dok je već u 48. minuti izjednačio najbolji igrač Intera Jakov Puljić

Cibalia je ostala zadnja s 13 bodova, četiri manje od Splita, dok je Inter osmi s 25 bodova.

Pred 200 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Frković iz Gospića.