Naslovnica Sport Ostali sportovi

Četverac pobijedio u Etonu i uzvratio Nijemcima

Od početka utrke hrvatski je četverac nametnuo svoj ritam i vodio do kraja (5:37.34 minute)
23. lipnja 2013. u 19:00 0 komentara 3 prikaza
veslači (1)

Hrvatski četverac na pariće u sastavu Valent Sinković, Damir Martin, Martin Sinković i David Šain osvojio je prvo mjesto na regati Svjetskog kupa u engleskom Etonu, na istoj stazi na kojoj su lani osvojili olimpijsko srebro.

Naša je posada uzvratili njemačkom četvercu koja je na Olimpijskim igrama osvojila zlatnu medalju. Od početka utrke hrvatski je četverac nametnuo svoj ritam i vodio do kraja (5:37.34 minute). U cilju su bili tri i pol sekunde brži od Nijemaca.