Vedran Ćorluka
VL
30.04.2011.
u 21:35

U 35. kolu engleskog prvenstva sastali su se Blackburn i Bolton, no ni jedan od hrvatskih nogometaša nije bio zapažen.

Nikola Kalinić za domaćine je ušao u 65. minuti, Ivan Klasnić za goste tri minute kasnije, no napadači nisu tresli mreže te je ostalo 1:0 (Olsson 20').

Iako je Tottenham poveo preko Sandra u 20. minuti, Lampard i Kalou nisu dozvolili iznenađenje. Luka je odigrao cijeli susret, a Vedran Ćorluka ozlijedio zadnju ložu te je igru napustio deset minuta prije kraja susreta.

Englesko prvenstvo, 35. kolo, rezultati: Blackburn-Bolton 1:0, Blackpool-Stoke 0:0, Sunderland-Fulham 0:3, WBA-Aston Villa 2:1, Wigan-Everton 1:1. Poredak: 1. Manchester United 73, Chelsea 67, Arsenal 64, Manchester City 59 (-1)...