Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 85
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
23 IGRAČA
Povratak na članak

Čačić objavio popis za Tursku i vratio Dejana Lovrena u reprezentaciju!

– Priželjkujem da u ovom razdoblju svi igrači ostanu zdravi i uđu u natjecateljski ritam, kako bi Tursku dočekali u što je moguće boljoj formi, imajući u vidu ranu fazu nogometne sezone. Protivnik nam je dobro poznat, Turska također želi u Rusiju, a imamo i hendikep igranja pred praznim stadionom – rekao je Čačić.

Komentari 26

ZO
zoom
13:18 16.08.2016.

zašto je tu pjaca? pa dinamo ga je prodao i više nema rezona da ga se poziva! sad treba zvati milića, vlašića i ostale bile tiće (ironija)

VL
Avatar mihavg
mihavg
13:10 16.08.2016.

Drago mi je zbog Lovrena. Zivot ide dalje.

VL
ZM
zmato61
13:16 16.08.2016.

Bolje ne može da je ne znam tko izbornik!?

VL
Avatar Tom Tornado
Tom Tornado
16:15 16.08.2016.

Sve 5 dobro da je pozvao lovrena i nadam se da je lovren postao zreliji i iskusniji u sportu se moras uvijek dokazivati....skoro kao i u normalnom zivotu

VL
BL
Blender
02:58 17.08.2016.

Ne gledam vas vise poslije eura! U nogometu nema nista posteno a niti se igraci zalazu da naprave pritisak na Fifu da se uvede video nadzor! Svi ste vi ista bagra ljudi koji samo novce vole a postenje vam je u banani! Svi od reda imate putra na glavi, bogu se molite a vragu sluzite.

VL
BO
bodensee
17:35 16.08.2016.

Jest ovaj "radio i tv mehanicar"- bezobrazan, zove Lovrena da bi se njegova zena mogla "karindjati"!👠

VL
RU
RUKOMET333
17:16 16.08.2016.

pa mora si stolicu spasiti.. kad je izgubio sa onakom ekipom evropsko mora nesto pametno da uradi.

VL
PK
PKE
14:30 16.08.2016.

Gdje je Halilović? Zašto je Čop tu umjesto Halilovića?

VL
MI
MikiPrdekana
13:43 16.08.2016.

E moj Cacicu, da te nije bilo mozda bi mi sad bili tamo gdje je Portugal. Poltron i neznalica si bio i ostao.

VL
MA
@Marsijanac
15:12 16.08.2016.

Čačić objavio popis za Tursku i vratio Dejana Lovrena u reprezentaciju!>>>> A kad nam je bio najvise potreban izbacio ga je.

VL
LO
lordbendtner
16:15 16.08.2016.

Nije mi jasno kako mu sada više ne predstavlja problem Lovrenovo bahaćenje ( iako mislim da je sve to napuhano od strane novinara), očito je da je Čačić čovjek koji nema jasno izgrađen stav i autoritet. Ako ga je pozvao sada, mogao je i na EURU prijeći preko svog ponosa, kada nam je Lovren bio prijekopotreban.

VL
SP
sprco
14:27 16.08.2016.

dokle ce nas voditi trenerski amateri, uz njih nikada nista necemo osvojiti.

VL
Avatar oliver 7
oliver 7
13:23 16.08.2016.

Čacic nakon sjajnog uspjeha na EP jase i dalje u sedlu

VL
AA
AAlien
13:24 16.08.2016.

Zašto ovaj još uvijek sjedi na izborničkoj stolici? Pogledaj ubojico hrvatskog nogometa što radi Aco na mjestu izbornika košarkaša. E, to je uspjeh zgubidane Mamićev, a ono tvoje je podbačaj svemirskih proporcija.

VL
TM
tony_montana
13:28 16.08.2016.

Lovren bi ga metnuo Portugalcima, ali sada je kasno.

VL
AJ
ajesmojadni
15:01 16.08.2016.

Schiffo je prodan tako da Lovren može igrati. Jesmo li sumnjali?

VL
Avatar Pravedni tetrijeb
Pravedni tetrijeb
13:12 16.08.2016.

Bezkičmenjače jedan brkati..... Bahati rogonja to nije zaslužio... Ničime

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.