Bušlje: Ovo je samo uvod u ono što nas čeka na ljeto
"Ostvarili smo ono po što smo došli u Rotterdam - izborili smo vizu za Tokio. Na najteži, ali zato možda i najslađi način. Čestitam čitavoj ekipi i stručnom stožeru i nadam se da je ovo samo uvod u ono što nas čeka na ljeto", rekao je Bušlje.
Komentari 2
DH
Hoće li Tucak i dalje biti izbornik ili se vraća Ratko?
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"ovo je samo uvod"... Znači živciranje i ispuštanje već dobivenih utakmica je ono što nas očekuje :-D Ovi Rusi su trebali biti pobjeđeni sa 3-4 razlike u obje utakmice.