Objavljeno vijesti danas: 53
CARLING CUP Peta momčad druge lige izbacila Chelsea boljim izvođenjem jedanaesteraca

Burnley senzacionalno izbacio Chelsea na Stamford Bridgeu

13.11.2008.
u 08:24

Burnley, peta momčad druge engleske lige, kreirala je veliku senzaciju u osmini finala Carling cupa. Izbacili su Chelsea nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Makar je Chelsea igrao gotovo s najboljom momčadi (počeli su između ostalih: Deco, Drogba, Malouda, Kalou, Alex..., a već je u 25. minuti ušao i Lampard), nije uspio slomiti drugoligaša koji se uspio vratiti i iz rezultatskog zaostatka.

Drogbinim pogotkom u 27. minuti Chelsea je vodio 1-0, ali je izjednačio Ade Akinbiyi u 69. minuti, te je sa 1-1 završilo i 90 i 120 minuta. Tijekom izvođenja jedanaesteraca tragičar je postao Obi Mikel koji je promašio posljednji udarac.

Recimo samo kako je Chelsea ove sezone u domaćem prvenstvu ostvario 9 pobjeda, 2 remija i samo jedan poraz (Liverpool).