Buljat i Jertec moraju na trening u sedam sati
Ne postignu li se u Hajduku do nedjelje dogovori o smanjenju plaća, možda neki od igrača i ne otputuju u Španjolsku.
Komentari 3
Hajduk je toliko jadan da će na kraju uz samu plaću tim igračima morati plaćati i za mobbing. Pa tko im je kriv što su potpisali skoro 60?!?!?! igrača. To je zapravo realnost Hrvatske, neobrazovani poduzetnici (prijevoznici novca i humanitarne pomoći) i obrazovani kriminalci potpisuju ugovore, a onda ih se ne bi pridržavali. Glavno da se pljuje po novinama Mamića zbog 2 igrača svake godine, a ovi imaju 30 igrača previše.
kao prvo ja sam DINAMOVAC ali ima li neko u ovoj lijepoj našoj tko ne bi u 7h počeo sa poslom kojim se bavi za 250 000 EURA,pa to je njihov posao.Druga je stvar ovo oko rezanja ugovora oni su potpisali ponuđeno što mislite hoće li u LIVERPOOLU revidirati ugovore,zato mislim da bi trebali odgovarati oni koji su s njima potpisali ugovore.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Baš me je iznenadilo da se i u rekreativnim ligama poput HNL trenira ovako žustro i več od 7 sati ujutro..Iako treba reči da je HNK Hajduk dosta ozbiljan rekreativni klub koji ponekad čak do septembra izdrži u Evro kupovima..