Bruno Marić podnosi kaznenu prijavu, on i obitelj mogli bi dobiti zaštitu policije
"Burno Marić podnosi kaznenu prijavu policiji zbog prijetnji njemu i njegovoj obitelji. Policija će postupiti prema protokolu u tim slučajevima, a bude li potrebe, mogli bi odrediti zaštitu za njega i njegovu obitelj,“ rekao je Božinović
Komentari 6
Gdje je sada uprava Hajduka da reagira na gnjusne poruke Torcide, gdje je gradonačelnik Splita ? Gdje su na kraju premijer i predsjednik države koji komentiraju svakakve bedastoće ali ovdje na poziv na linč ne reagiraju. Jasno i te huliganskeiganske bande su biračko tijelo pa se i oko njih taktizira. Sramotno i jadno. Čemu ih se ne zabrani ? Da su tako nešto izrekli o nekakvom LGBT- ovcu odmah bi bilo hapšenja i svi bi se javljali. Ovako opet ništa. Sramota. Što će riješiti kada ne mogu riješiti huliganske bande.
Sada ćemo vidjeti tko vodu nosi a tko je ulijeva...
Kaznena prijava, baš to- ali sa strane državnog odvjetnika. Nego koliko san skužija su ti sudci skoro pa volonteri, zaradjivali par kuna. Interesantna bi bila Maričeva imovinska kartica i ona njegovih najbližih- mame tate, punca i punice i svakako porijeklo imovine.
Ovaj lik pati na brendove malo prejako. Valjda je odrastao u siromaštvu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Huligani nam kadroviraju po institucijama, djelatnici HNSa dilaju transkripte medijima, političari s juga države svako malo prozivaju HNS i sudačku organizaciju. Izloženi smo luđačkom bjesnilu frustriranih hajdukovac koji svoje neuspjehe prijiciraju u druge i konstruiraju teorije urote. Vrijeme je da se zaštite institucije i njihovi djelatici. Zašto policija nije uhitila vodstvo Torcide nakon one odvrate poruke na društvenim mrežama?