Brückner je i sad češki ‘mastermind’, a Darida najbolji igrač
– Hrvatska reprezentacija uživa jako velik ugled u Češkoj, naročito Luka Modrić, čak se ni od Rakitića toliko ne strahuje koliko od zvijezde Reala – kaže Vacek.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dobro je kad imamo vrhunske pojedince ali nogomet je momčadska igra a tu su Česi vrlo jaki. Vidi se kako njihovim momčadima , bez stranog kadra, uspijeva se nositi u Evropi. Dinamo Zagreb o tome može samo sanjati zato če nam Češka biti teški protivnik, u kojem mi nismo favorit !