Brođanin Logarušić prvi je hrvatski trener u Gani
Logarušić je na Božić preuzeo ganskog nogometnog prvoligaša King Faisal, klub u kojem je karijeru počeo bivši Bayernov igrač Samuel Kuffour.
Komentari 2
Ovaj Logarusic,je samo profiter nebi ti otisao u Ganu da te novac nije vuka...Dok si ti trener Vukovara 91 bio ,gubili su utakmicu za utakmicom...*ero**a... mz mislit unaprijed si pola od ugovorenog primanja odmah isplatit to nema nigdje...ali Ghana jena je tebi nasjela...prvo se dokazi a onda trazi...Samo nemoj reci da te nismo platili,trazio si vise nego je klub tebi dugovao....Dugovao ,a zbog cega znas i sam....Tko je Vukovar 91 podrzavao,ukidano mu je novcano iz proracuna,i molim te ne siri lazi koje su samo tvoja istina. Kako znam ,ha hahaa. Pozdrav iz Vukovara u Ghanu,seljoberu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Logarusic,trener bivsi trener HNK Vukovar 91...kako su te samo na internetu Ghanci pronasli ??.....) Nes ti ni tamo dgo ostat,ali opet ,neka ti je sa srecom. :)