Brekalo donio bod Wolfsburgu krasnim pogotkom iz slobodnog udarca

27. rujna 2020. u 20:30 0 komentara 914 prikaza
Josip Brekalo

U posljednjem susretu 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg i Wolfsburg su odigrali 1:1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

Bundesliga - TSG 1899 Hoffenheim v Bayern Munich DVA POGOTKA Presretni Kramarić: Ne događa se često da pobijediš najbolju momčad na svijetu

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Nilsa Petersena, a izjednačio je Brekalo u 42. minuti. Hrvatski reprezentativac je prvi gol ove sezone zabio iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora.

Wolfsburg je ovom pobjedom došao do svojeg drugog boda nakon remija u dvije uzastopne utakmice, dok Freiburg ima po jednu pobjedu i remi.

Slaven Bilić Premier liga Bilić imao ogromno vodstvo na poluvremenu i svejedno ostao bez prve pobjede!

Valja istaknuti i da Marin Pongračić još uvijek ne igra za Wolfsburg zbog mononukleoze.