Objavljeno vijesti danas: 7
zaredali s medaljama

Braći Sinković nakon olimpijskog srebra i europsko zlato!

'03.08.2012., London - Ljetne Olimpijske igre London 2012. Veslacka staza Eton Dorney.Hrvatski cetverac na parice u sastavu Valent Sinkovic, Damir Martin, Martin Sinkovic i David Sain zavsili su final
'Igor Kralj/PIXSELL'
16.09.2012.
u 13:35

Polovica srebernog četverca na pariće s Olimpijskih igara na Londonu, braća Martin i Valent Sinković osvojili su zlato na EP-u.

Sinkovići su pobijedili na Vareseu u dvojcu na pariće na 2000 metara.

Dvojac je vodio na svim prolazima, utrku su završili s vremenom 6:14.25, što je bilo 92 stotinke brže od Talijanskog para Alessio Sartori i Romano Battisti.

Broncu su osvojili Norvežani Nils Jakob i Kjetil Borch.

Stigle još dvije medalje!

Dodajmo kako su se na Europskom prvenstvu proslavili i Damir Martin koji je doveslao do srebra u samcu, nedostajalo mu je tek sedam stotinki da stigne Litava Griškonica.

Ženski dvojac bez kormilara, Maja Anić i Sonja Kešerac doveslale su također do medalje, cure su osvojile broncu.