Braća Sinković i Damir Martin europski prvaci u veslanju!
- Ovakvi slični vremenski uvjeti nas očekuju u Riju pa mi je drago da smo vidjeli na čemu smo - izjavio je nakon utrke Valent Sinković. U nedjelju navečer za braću Sinković, Martina i Valenta, te Damira Martina priređen je doček u zagrebačkoj zrakoplovnoj luci
Komentari 6
Složna braća skupljaju medalje!!!!! Čestitke!!!!!
Bravo za buraze, velka čestitka i pozdrav !!!
Dečki rasturaju!
Bravo deca!
svaka im cast, 16 zlata na 19 natjecanja, a drzava jedva da deckima plati put na natjecanje...vise love dobiju igraci 2 zupanijske lige u nogometu..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I sta kaze vjeciti i ne zamjenjivi Matesa ima li za te decke novaca ili njemu treba za nesto vaznije . Treba sve te stare protjerati i istjerati sto dalje od sporta na sve discipline mislim pritom