Borna Ćorić pomiče se za nova dva mjesta i sve je bliži plasmanu karijere
Njegov suparnik u drugom kolu bit će Australac Thanasi Kokkinakis, 101. tenisač svijeta, protiv kojega Ćorić vodi s 2:0 u međusobnim dvobojima. Posljednja pobjeda je iz dvoboja u Davisovu kupa s kraja prošle godine
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To dokazuje da su Hrvati vrhunski dubl tenisači.