''Bog je morao pričekati da se Dražen oprosti od košarke''
- Za mene je igrati za reprezentaciju Brazila bilo kao ići u rat za svoju domovinu.
Komentari 2
Primitivni huškaći, prestanite već jednom sa glupom politikom, sa brojanjem krvnih zrnca, nacionalnostima, glupim ratom. Nitko od tih velikana športa nije bio u ratu, nit je pucao u bilo koga, nit bi to ikada uradio. Šta sada pljujete po športašima. Najbolje znaju oni sami o prijateljstvu, zar ne? Draženov brat Aco je pohvalio realan dokumentarac, kao i majka Biserka, znaći, istinit je?! A opet vi mudrijani za tipkovnicama sve okrečete na politiku i opet miješate šport i politiku. Oglašava se nekorektan Arapović koji nigdje nije mogao igrati iako ga se forsiralo, čak previše bez ikakvih kvaliteta. Divac, Radja, Kukoć, Dražen, itd, dok su igrali u Ameriki, družili su se i bili su pravi prijatelji. Pitajte tadašnjeg trenera Pepsi Božića, koji ih je posječivao tamo, nije bilo nit jednog dana da se nisu čuli telefonom čak po nekoliko sati. Igrali su ti dečki za tadašnju repku od rane mladosti i družili se, veselili, osvajali medalje, bili su pravi prijatelji i ostat če zauvijek, pa bilo kako vam to smetalo?! Zar nisu bili najbolji prijatelji Boban i Savičević, Šuker i Mijatović, Olić i Krasić, Rakitić i Krstajić i tako redom, pa iako su im mediji i svi ostali zabranjivali naprijateljstvu? A da se njih pitalo, do rata nikadaaaaaaa ne bi ni došlo! Nažalost, još vama do danas nije to jasno?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Drazen Petrovic je legenda,umjetnik,domoljub,sve najbolje,,,ali najbolji hrvatski i evropski kosarkas svih vremena ja Kresimir Cosic.