Dinamo spektakularnim golom pobjegao konkurenciji na +8

Nema sumnje da će taj gol konkurirati za najljepši ove sezone u HNL-u.
11. studenoga 2018. u 19:17 9 komentara 8864 prikaza
Lokomotiva Dinamo
Pogledajte galeriju 1/8

Dinamo je i drugi put ove sezone pobijedio Lokomotivu, ovog puta u 14. kolu u Kranjčevićevoj su pobijedili s minimalnih 1:0.

Istra Rijeka HNL Rijekin preporod pod Bišćanom se nastavlja! Slavili u Puli

Plavi su jedini gol zabili u 16. minuti kada je spektakularno škaricama s desetak metara pogodio Petković. Nema sumnje da će taj gol konkurirati za najljepši ove sezone u HNL-u.

Napadač Dinama još je jednom pokušao zabiti škaricama u 50. minuti, no ovog puta Grbić je na mjestu.

Lokomotiva Dinamo | Autor : Goran Stanzl/PIXSELL Foto: Goran Stanzl/PIXSELL

Lokosi su u drugom poluvremenu tražili gol za izjednačenje, a Radonjić i Drožđek danas nisu bili raspoloženi pa se rezultat nije mijenjao.

Dinamo je tako stigao do 36. boda, te je prvom pratitelju Lokomotivi sad pobjegao na plus osam.

roštilj
NIKAD JEDNOSTAVNIJE
Prvi put roštiljate? Olakšajte si život s ovim priborom!
  • Dinamo slavio Kraj
    Dinamo je u derbiju 14. kola HNL-a slavio kod Lokomotive 1:0 spektakularnim golom Petkovića iza 16. minute.
  • Dinamo vodi Gol
    Dinamo od 16. minute vodi 1:0 nakon što je spektakularno škaricama s deset metara zabio Petković.
  • 1'
    Glavni sudac Igor Pajač dao je znak za početak utakmice.
  • Sastav Lokomotive
    Grbić - Datković, Kolinger, Majstorović, Karačić - Lecjaks, Ivanušec, Jakić, Kastrati - Radonjić, Uzuni
  • Derbi prvog i drugog
    U Kranjčevićevoj se od 17.30 sati igra derbi 14. kola Prve HNL-a, dvoboj dvije vodeće momčad lige Lokomotive i Dinama. Tijek susreta pratite na Vecernji.hr.
HNL, 17:30, ZAGREB
Lokomotiva
0
1
Dinamo Petković (16)
  • Dinamo slavio

• 90'

Igrat će tri minute sudačke nadoknade.

• 89'

Jakić je izašao kod lokosa, a ušao je Babić.

• 83'

Posljednja zamjena kod Dinama, umjesto Šituma u igri je Menalo.

• 76'

Radonjić još jednom prijeti Livakoviću, ovog puta udarcem s 20-ak metara, no ponovno nije bio precizan.

• 75'

Iz igre je izašao strijelac jedinog gola Petković, a ušao je Budimir.

• 72'

Radonjić je pucaio iskosa s desne strane, ali opet je to prohujalo pokraj vratnice.

• 68'

Zamjena i kod lokosa, Kastrati je izašao, a ušao je Drožđek.

• 67'

Mijenja Bjelica, Olmo ulazi umjesto Ademija.

• 66'

Krstanović je zamalo u gužvi savladao svog vratara, no rezultat se ipak nije mijenjao.

• 63'

Ivanušec je opalio s 20-ak metara, no Livaković se nije dao iznenaditi.

• 56'

Ademi je nepropisno zaustavio Radonjića i požutio.

• 55'

Odličnu akciju odigrali su lokosi, Kastrati je pucao iskosa s desne strane s 10 metara, no prohujalo je to pokraj suprotne vratnice.

• 54'

Zamjena kod Lokomotive, umjesto Datkovića u igri je Krstanović.

• 50'

Ponovno je Petković pokušao škaricama, no ovog puta Grbić je to obranio.

• 46'

Počeo je nastavak utakmice, nema promjena u momčadima.

• 45'

Ni sekunde nije sudac produžio prvo poluvrijeme. Dinamo ima vodstvo spektakularnim golom Petkovića  iz 16. minute.

• 40'

Lokomotiva je malo bolja u završnici poluvremena, no nisu ozbiljnije zaprijetili Dinamu.

• 33'

Zaprijetili su lokosi nakon prekida, ali udarac Datkovića odlazi preko gola.

• 27'

Dinamo ima potpunu dominaciju u Kranjčevićevoj, Kadzior je bio u sjajnoj prilici za 2:0, no na kraju su modri dobili samo korner koji je obrana domaćina očistila.

• 19'

Kolinger je u kontri srušio Šituma i postao prvi igrač s kartonom.

• 18'

Karačić je jako pucao s 20 metara, no Livaković je na mjestu.

• Dinamo vodi

• 10'

Radonjić je dobio odličnu povratnu loptu na deset metara, no neometan puca visoko iznad gola. Bila je to dobra prilika da lokosi povedu.