Objavljeno vijesti danas: 110
DERBI U KRANJČEVIĆEVOJ

Dinamo spektakularnim golom pobjegao konkurenciji na +8

11.11.2018. u 19:17

Dinamo je i drugi put ove sezone pobijedio Lokomotivu, ovog puta u 14. kolu u Kranjčevićevoj su pobijedili s minimalnih 1:0.

Plavi su jedini gol zabili u 16. minuti kada je spektakularno škaricama s desetak metara pogodio Petković. Nema sumnje da će taj gol konkurirati za najljepši ove sezone u HNL-u.

Napadač Dinama još je jednom pokušao zabiti škaricama u 50. minuti, no ovog puta Grbić je na mjestu.

Lokosi su u drugom poluvremenu tražili gol za izjednačenje, a Radonjić i Drožđek danas nisu bili raspoloženi pa se rezultat nije mijenjao.

Dinamo je tako stigao do 36. boda, te je prvom pratitelju Lokomotivi sad pobjegao na plus osam.