Bjelica je 2020. u klub došao sa zaštitarom i Hajdukovim odvjetnikom, ali on je ipak najbolje rješenje za Dinamo
Bjeličina stručnost nikada nije bila upitna. E sad, druga vrsta izazova bit će – kako će on funkcionirati s ljudima koji vode klub. Jer to su ljudi koji o nogometu ne znaju ništa, kaže bivši član Dinamove uprave Krešimir Antolić
Komentari 9
Kuršus je to ljudi moji s trenerom... Međutim, sve mi se čini da Dinamo uz katastrofalnu obranu radi promašaje i u dovođenju drugih "zvijezda"... Gdje su danas veeeeliki Ljubičić i Vidović, a isto će se dogoditi i sa Kačavendom i Stojkovićem... - u Dinamu nasjedaju na mendžerske podvale i nije to prvi puta.
Nenad Bjelica, unatoč skandalu u Njemačkoj gdje je namjerno udario igrača, sada vodi Dinamo uoči važne utakmice protiv Borussije Dortmund u Zagrebu. Njemački mediji su nakon incidenta brujali s naslovima poput “Hrvat udario igrača”, no Dinamova uprava ga je ipak angažirala. Pitanje koje se postavlja je kako je upravi promaknulo ignorirati takav negativan publicitet, osobito pred susret s jednim od najjačih europskih klubova!?!?
Bjelica nije najbolje rješenje za Dinamo, štoviše jedno je od najgorih. Pa da vidimo jesam li ja u pravu ili ekipa Zajec - Marić!
Zoran Mamic je sjedio kraj Bjelice po nalogu braceka da ne bi slucajno Bjelica izostavio jeftino kupljene antikvitete od koji braceki ocekuju zaradu bez obzira sta ti igraci su polutalentirani. Imam neki osjecaj da Bjelica nece nista napraviti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
znači..sada je "korporacija" dobra... nikada ga nebi uzeo nazad nakon svega izgovorenog nakon prvog odlaska!!! Nikada!!! Bahat, ufuran... velika greška..opet će vas ošišati za otpremninu!!!